HTML

ISK-HSC Csíkszereda

Hírek, meccsbeszámolók és minden amit az ISK-HSC Csíkszereda u16-os csapatáról tudni kell...

Friss topikok

Linkblog

Egy lépésre a magyar bajnokság döntőjétől!

2011.04.02. 20:11 Sportclub81

Jól szerepeltünk a magyar bajnokság középszakaszának második körében, ahol öt meccsből hármat megnyertünk és ezzel közel kerültünk a bajnoki döntőhöz.Az első mérkőzésünket a Stars ellen játszodtuk és 5-2-re sikerült nyerni, ezen a meccsen Kovács és Részegh 2-2 Szennyes ill.Kanyó és Takács szerezték a gólokat . A második meccsen a Mac ellen mérkőztünk. Ezen a mérkőzésen 6-3-ra kikaptunk.Góljainkat Részegh,Kovács és Koppány szerezték.A következő meccset a nem túl jó formában levő UTE ellen játszodtuk, igaz mi se hoztuk a meccsen a legjobb formánkat, így két fáradt csapat találkozott amiből az UTE jött ki jobban és 4-2-re megvertek, úgy, hogy a kapuralövések aránya 45-16 volt a javunkra és emellet lőttünk 9 kapuvasat és még ez sem volt elég a győzelemhez.A mérkőzésen Kovács és Sándor talált be tőlünk.A hátralevő két mérkőzésünket a Sapa Fehérvár és a Dragó ellen játszodtuk.A Volán ellen 9-5-re diadalmaskodtunk.Részegh Tamás 6 gólt Kovács Mátyás, Lőrincz Patrick és Karda Milán 1-1 gólt szereztek.Az utolsó napon a Dragó ellen játszodtunk itt nagyon rossz két harmadot követően a harmadik harmadban sikerült legyűrni az ellenfelet, a mérkőzésen Részegh 4,Karda és Sándor szerezték góljainkat.Ezzel a három győzelemmel azt is mondhatjuk dőntőben vagyunk mivel a Volán csak egy egyenlőt tudott kiharcolni a MAC ellen így már csak az UTE-nek maradt minimális esélye a döntőbe jutáshoz, viszont ez csak akkor valósul meg ha a hátralevő három mérkőzésüket amiből kettő a MAC-cal lesz és egy a Dragóval, meg tudják nyerni akkor juthatnak csak döntőbe.