HTML

ISK-HSC Csíkszereda

Hírek, meccsbeszámolók és minden amit az ISK-HSC Csíkszereda u16-os csapatáról tudni kell...

Friss topikok

Linkblog

Bajnokok vagyunk!!!

2011.03.13. 19:58 Sportclub81

Ma a Gyergyói ISK ellen léptünk jégre .A mérkőzés tét nélküli volt, mivel már Szeredában eldőlt, hogy ki lesz a román bajnok.Ennek ellenére mi meg szerettük volna nyerni a mérkőzést.Ennek megfelelően kezdtük a találkozót, már rögtön az elején lerohantuk az ellenfelet,de nem tudtunk betalálni.A negyedik percben a sarokból Részegh passzolt Kardának ,aki a felső kapuvas segítségével juttatja előnyhöz csapatunkat 0-1.A következő találatig 12 percet kellett várni ,ekkor Salló cselezget a kapu hátánál és az üresen álló Creangahoz passzol ,aki kilövi a jobbalsót 0-2.Ebben a harmadban már nem változik  az eredmény ,így kettő-nullás előnnyel vonulhattunk az öltözőbe.A második harmad elején Szopos indult meg a kék vonalról ,végigkorcsolyázott a gyergyói védelmen és a jobb felsőbe lőtte a pakkot 0-3.Ezután kétszer ment el Karda ziccerbe és nem hibázta el helyzeteit, 0-5.Ezt követően kétszer még betaláltunk ,először Márton Koppány 0-6,majd az utolsó találatunkat Karda szerezte, ezzel beállítva a 0-7-es végeredményt.Egy nagyon sportszerű és gólgazdag mérkőzést láthatott a szép számban megjelenő közönség.A mérkőzés után rögtön következett a díjkiosztás ,ahol átvettük az első helyért járó trófeát és aranyérméket.Összességében megérdemelten nyertük meg, mint mindig, az idén is a Román Bajnokságot.Hétfőn csapatunk Magyarországra indul ,ahol lejátsza a középszakasz második körét ugyanazokkal a csapatokkal ,mint pár hete.A mérkőzések élőben követhetők a www.icehockey.hu/index.php?pg=menu_237 internetes oldalon. Hajrá Sportclub!!!!!!!!!!